Nowy krem konopny na łuszczycę skóry i głowy bez recepty

Czy krem konopny działa na łuszczycę? Sprawdź!

Łuszczyca to choroba nie tylko ciała, ale też duszy. Bolesne zmiany łuszczycowe nierzadko wpędzają chorych w kompleksy i obniżają komfort ich życia. Choć łuszczycy nie da się wyleczyć, to można skutecznie łagodzić jej objawy. Pomoże w tym krem konopny na łuszczycę.

Z artykułu dowiesz się:

  • dlaczego w przebiegu łuszczycy warto stosować krem konopny.

Skuteczny produkt na łuszczycę – krem, maść konopna z CBD i probiotykami

Zdarza się, że dużo czasu upłynie i wiele kosmetyków wyląduje w koszu, zanim chory na łuszczycę trafi na produkt, który się u niego sprawdzi, a jego stosowanie przyniesie widoczne efekty.

Jesteś na etapie testowania coraz to nowszych produktów na łuszczycę? Nową maść konopna na łuszczycę bez recepty, który naprawdę działa!

Maść konopna na łuszczycę – co to jest?

Krem konopny na łuszczycę wspomaga naturalny proces gojenia skóry, wzmacnia barierę ochronną i łagodzi podrażnienia. Zapewnia natychmiastową ulgę nadmiernie przesuszonej skórze, łagodząc swędzenie i pieczenie.

Dlaczego maść konopna na łuszczycę na bazie konopii jest taka skuteczna?

Skład maści konopnej do pielęgnacji skóry łuszczycowej został bardzo dobrze przemyślany. Innowacyjna formuła adaptogenowa gwarantuje optymalne wchłanianie silnego przeciwutleniacza, jakim jest kannabidiol (CBD), dzięki czemu preparat jest maksymalnie skuteczny. 

Z kolei łagodzące składniki botaniczne i probiotyki zapewniają doskonałą ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, co sprawia, że stan skóry nie ulega pogorszeniu. To nie wszystko. Synergia działania składników kremu wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry i utrzymuje optymalny poziom nawodnienia skóry.

Innowacyjna formuła kosmetyku sprawia, że jest ona skuteczniejsza niż inne maści na łuszczycę.

Łuszczyca – maść konopna. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Produkt ma w 100% naturalny skład, dzięki czemu nie podrażnia skóry. Przyjemna w aplikacji formuła gwarantuje gładkość i miękkość skóry. Dzięki temu kremowi pielęgnacja skóry łuszczycowej wreszcie przestaje być smutnym obowiązkiem, a staje się przyjemnym rytuałem.

Co znajduje się w składzie maści?

Kluczowe składowe maści konopnej to:

  • kannabinoidy – redukują stany zapalne, zmniejszają podrażnienia i pieczenie skóry. Przyspieszają regenerację komórek naskórka, jednocześnie hamując jego zbyt szybkie namnażanie i spowalniając narastanie łuski.
  • olej z nasion konopii – intensywnie nawilża skórę, niwelując pieczenie i uczucie ściągnięcia,
  • ekstrakt z korzenia żywokostu – redukuje podrażnienia skóry i przyspiesza proces gojenia się ran,
  • olej z nasion czarnuszki – natłuszcza skórę oraz chroni przed skutkiem działania wolnych rodników i przedwczesnym starzeniem się skóry,
  • produkty fermentacji mlekowej – wspomagają utrzymanie i funkcjonowanie flory bakteryjnej skóry.

Maść konopna na łuszczycę. Czy warto stosować kosmetyki pielęgnacyjne przy łuszczycy?

Pielęgnacja skóry łuszczycowej jest jak najbardziej zasadna. Choć choroba ta jest nieuleczalna, to przy odrobinie dobrych chęci i konsekwencji w działaniu można doprowadzić do jej remisji. A podczas remisji chory może zapomnieć o wpędzających go w kompleksy, bolesnych zmianach na skórze.

Czytaj dalej

Nowe leki na łuszczycę skóry głowy bez recepty – co wybrać?
Leczenie łuszczycy – jak doprowadzić do remisji choroby? Sprawdź!