Najczęściej zadawane pytania

Na jakie schorzenie pomaga szampon Healpsorin?

Szampon Healpsorin wspomaga walkę z łuszczycą, łojotokowym zapaleniem skóry, atopowym zapaleniem skóry oraz silnym łupieżem.

Czy szampon Healpsorin można stosować u dzieci?

Tak, szampon Healpsorin można stosować u dzieci powyżej 3-go roku życia.

Czy Szampon Healpsorin można stosować w ciąży lub podczas karmienia piersią?

Szampon Healpsorin można stosować w czasie ciąży lub karmienia piersią, ale podkreślamy, że ma on w swoim składzie minimalną zawartość kwasu salicylowego 0,2 %.Takie stężenie jest dopuszczalne w ciąży, lecz radzimy dodatkowo skonsultować to z lekarzem prowadzącym ciążę.

Czy Szampon Healpsorin można stosować na wypadające włosy?

Szampon Healpsorin nie jest szamponem przeciw wypadaniu włosów, jednak jego regularne stosowanie wpływa na poprawę stanu skóry, dzięki czemu cebulki włosów stają się zdrowsze.

Jakie pH ma Szampon Healpsorin?

5.58 - 5.78 pH

Czy można stosować inne produkty w trakcie kuracji szamponem Healpsorin?

Sugerujemy nie stosować zamiennie innych produktów w czasie kuracji, ponieważ może to spowodować podrażnienie skóry lub pogorszenie jej kondycji. Szampon powinno traktować się jako produkt do regularnej pielęgnacji skóry głowy, bez stosowania zamiennie innych produktów.

Czy szampon jest przeznaczony do codziennego użytku?

Tak, szampon może być używany codziennie.

Jak stosować szampon Healpsorin?

Produkt należy wmasować w skórę głowy, pozostawić na minimum 3 do 7 minut, a następnie spłukać. Zalecamy używanie szamponu codziennie przez kilka tygodni. Po opanowaniu zmian możesz zmniejszyć zużycie produktu do dwóch razy w tygodniu.

Przy jakich problemach skórnych głowy używać szamponu?

Szampon Healpsorin został opracowany, aby pomóc zapobiegać nawrotom świądu i łuszczenia się skóry głowy związanej z łuszczycą, łojotokowym zapaleniem skóry i łupieżem.