Opinie

Zdecydowanie pomaga!

“Używam kremu przez tydzień i widzę zdecydowaną poprawę nawilżenia skóry oraz zmniejszenia przebarwień. Zalecam wstrząsnąć tubką przed użyciem żeby dobrze zmieszać zawartość. Produkt naprawdę wart polecenia.”

—John Harris (UK)

Pomaga przy łuszczycy.

“Mam łuszczycę i jestem uczulona na szampony ze smołą węglową. Używałam tego samego szamponu od lat, ale ostatnio przestałam, więc szukałam czegoś nowego. Próbowałam wielu rzeczy, ale Healsporin to jedyny szampon, który naprawdę działa i powstrzymał ciągłe swędzenie.”

—Claire (UK)

Idealny do łuszczycy na głowie i uszach.

“Jestem całkowicie podekscytowany i naprawdę polecam produkt na łuszczycę skóry głowy. Po bardzo krótkim czasie pomógł znów oddychać moje skórze. Po raz pierwszy udało mi się pozbyć schorzenia na głowie, uszach i za uszami po około 2-3 tygodniach stosowania (co 2 dni). Szampon nie wpłynął negatywnie na moje włosy, co zwykle ma miejsce w przypadku produktów dostępnych na rynku. Jestem bardzo zadowolony z efektu.”

—Schnin (DE)

Skuteczny krem.

“Cierpię na wypryski na łokciach i kolanach, które często utrzymują się przez miesiące. Kremy z kortyzonem przepisane przez lekarza zwykle pomagają dopiero po długim czasie lub wcale. Po kilku aplikacjach kremem Healpsorin skóra stała się lepsza i gładsza. Nawet swędzenie zniknęło. Wygląd również jest lepszy, zaczerwienienie znika powoli.”

—Karsten (DE)

Bardzo dobry krem.

“Cierpię na ciężkie wypryski na dłoni. Przez lata próbowałam wszystkich rodzajów kremów. Nic nigdy nie działało. Otrzymałam krem Healpsorin 3 tygodnie temu i natychmiast go nałożyłam. Byłam mile zaskoczona, jak uspokoił moje obolałe dłonie, nawet przy pierwszej aplikacji. Drugiego dnia byłam zszokowany tym, jak czuły się moje dłonie i ból nie był tak silny jak wcześniej. Mogę szczerze powiedzieć, że widziałam różnicę. Z każdym dniem było coraz lepiej. Używam go od 3 tygodni. Moje ręce nigdy nie wyglądały tak dobrze. Używam go dwa razy dziennie. Trzeba poczekać, aż wchłonie się w skórę (około 1-2 minut), w przeciwnym razie możesz zabrudzić ubrania. Przy prawidłowym użyciu nic takiego się nie dzieje. To będzie część mojej codziennej rutyny. Najlepszy krem w historii. Polecam każdemu.”

—Zuz (DE)

Doskonały do wrażliwej skóry.

“Dobrze myje i pozostawia skórę świeżą i nawilżoną. Nie podrażnia ani nie jest ostry, a zapach jest subtelny i świeży. Działa świetnie, gdy jest stosowany z kremem Healpsorin przyspieszając terapię. Idealny dla osób z podrażnieniami skóry. Zdecydowanie widzę ogromną poprawę, więc mogę ją polecić.”

—Aleksandra

Krem działa!

“Kupiłam ten krem mojej mamie, która ma 65 lat i ma wiele chorób, w tym łuszczycę. Miała krem przepisany wcześniej od lekarza rodzinnego, ale nic nie zbliżyło się do kremu Healpsorin. Miała duży obolały obszar, popękaną skórę i dwie łaty na obu ramionach. Krem wyleczył skórę w ciągu tygodnia, a zaczerwienienie prawie zniknęło. Jesteśmy pod takim wrażeniem, że poprosiła mnie o zamówienie więcej. Jestem bardzo zadowolona z produktu. Wydaje się, że to drobiazg, ale cierpi na chroniczny ból, a łuszczyca się do tego przyczyniła, uniemożliwiając jej normalne funkcjonowanie.”

—Angela